Cześć, jestem Jerzy Rajkow-Krzywicki

Jestem miłośnikiem i popularyzatorem kręcenia vlogów i nagrywania podcastów.

Wierzę, że jest to nowoczesna forma komunikacji, dzięki której każdy może szybciej osiągnąć swoje cele abo po prostu dać się poznać.

Zawsze chciałem mieć swoją audycję w radio, bo radio jest magiczne. Mam moje podcasty. Są lepsze niż radio, i równie magiczne.

Komunikacja. Organizacja. Esencjalizm.

Jestem dobrze zorganizowanym, umiejącym sprawnie podejmować decyzje wszechstronnym człowiekiem.

Lubię spotykać się twarzą w twarz i rozmawiać - dlatego moje podcasty są w przeważającej większości nagrane podczas prawdziwych spotkań i rozmów przy jednym stole, a nie zdalnie. Bo to robi ogromną różnicę. Zdarzyło mi się już jechać 300km w jedną stronę do gościa.

Moje motto życiowe to "spraw, aby dzień dzisiejszy był odrobinę lepszy od wczorajszego".

Kim jestem?

Jestem strategiem, menedżerem, właścicielem biznesu, autorem vloga Bez Edycji i gospodarzem podcastów: cotygodniowego Poza Prawem oraz publikowanego kiedy chcę Bez Edycji.

Wśród moich klientów są firmy takie jak Gide, Faurecia czy DSM.

Co potrafię?

Wiele rzeczy. Jestem człowiekiem renesansu, zajmowałem się zawodowo: informatyką, HR, zarządzaniem projektami i prowadziłem studio nagraniowe. Dziś buduję kolejny biznes - https://produkcje.fm!

Udzielałem się też w kilku projektach muzycznych: Thesis, Oktor i Painthing. Z dwóch z nich zrezygnowałem, trzeci jest zawieszony.

Lubię produkty i usługi dobrej jakości oraz dobrze pomyślane aplikacje mobilne.

Kontakt i współpraca

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do mnie, napisz do mnie maila. Odpowiem na pewno. Możesz też do mnie zadzwonić: +48602192081.


Disclaimer: poglądy prezentowane tutaj są wyłącznie moimi własnymi i niekoniecznie odzwierciedlają opinie firm lub osób z którymi współpracuję.